Úvod

Úvod

Zahradnictví se rozkládá na ploše 3500 m2 . Na prodejní ploše jsou v průběhu celé sezóny k dispozici rostliny mnoha druhů, barev, vůní a cenových kategorií. Naší snahou je  co možná nejlépe uspokojit vaše požadavky. Jestliže nějaká rostlina není v naší nabídce, my vám ji objednáme podle vašeho přání. V sortimentu jsou nejen rostliny, ale také substráty, mulčovací kůra, okrasné kameny, keramika, kovové prvky,  a mnoho dalšího. Naší snahou je poskytnout zákazníkům velmi kvalitní zboží za rozumné ceny.

Akce :

Pro všechny naše zákazníky v průběhu sezóny připravujeme mnoho zajímavých akcí. Vyplatí se sledovat naší aktuální nabídky.

Služby :

Prodejem pro nás naše služba zákazníkovi nekončí. Máte-li zahradu a nevíte jakou rostlinu kam zasadit? Nevadí. Každou sobotu je pro vás zdarma k dispozici náš zahradní projektant, který vám s výběrem rostlin pomůže.Dále vám vybrané rostliny můžeme za drobný poplatek odvézt až k vám domů, nebo vám zdarma zapůjčíme náš vozík. Máte projekt a potřebujete nakoupit rostliny a materiály pro realizaci vaší zahrady? Přenechte nám starost se sháněním rostlin a materiálů. Předejte nám podklady a pak už si v domluveném termínu pro rostliny přijeďte. Naši zaměstnanci jsou lidé, kteří vytvářejí zahrady vlastníma rukama, poradí vám a pomohou.
Přejeme si, aby jste se rádi vraceli a podělili se s námi o radost z vašich zahrádek.

více...Hledáte něco?

Použijte tento formulář: