O nás


Historie

Firma Bláhová zahradní architektura - návrhy a realizace zahrad byla založena v roce 1999 jako rodinná firma a v následujícím roce zpřístupněna i prodejní okrasná zahrada ve Vlašimi.V roce 2008 byla prodejní okrasná zahrada pro veřejnost uzavřena a otevřeno nové okrasné zahradnictví na ploše 3500 m2 ve Vlašimi v ulici Vlasákova. V roce 2012 jsme otevřeli pobočku v Úvalech u Prahy v ulici Jiráskova.
Hlavní činností firmy je projektování a realizace zahrad a veřejné zeleně včetně závlah a vodních prvků zvláště ve středních a jižních Čechách.
Za celou dobu existence firmy jsme realizovali celou řadu soukromých zahrad, městských a obecních ploch veřejné zeleně, závlahového systému a jezírek. Více informací v odkazu reference a fotogalerie. V našem zahradnictví nabízíme k prodeji širokou škálu okrasných dřevin, solitérních stromů, travin, trvalek, skalniček a také keramiky, výrobků z umělého kamene a kovových prvků. Zákazníci se mohou seznámit i s automatickým závlahovým systémem instalovaným jak v naší okrasné zahradě tak v zahradnictví.
S tradicí každoročně počátkem měsíce září pořádáme prodejní podzimní výstavu s posezením a pohoštěním pro naše stálé zákazníky.
Firma se také zabývá údržbou stávající zeleně, zvláště provádí jarní a podzimní střih, přesazování a doplňování zeleně a sekání trávy. Dále údržbu a servis závlah a jezírek.

více...Hledáte něco?

Použijte tento formulář: